Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sunniva

Është emri yt Sunniva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Sunny
Djem me tinguj të ngjashëm:Simba, Shamba, Seemaab, Snape, Shambhu, Shenehav, Shinab, Shambhavi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sinobia, Sanvi, Simav, Sinovia, Synneva, Senba, Sunnéva, Shacamba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 835 Sunniva's në Facebook. Pozicioni #38903
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga SunnivaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sunniva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sunniva? Voto për emrin tënd