Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Snape

Është emri yt Snape? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Simba, Shamba, Seemaab, Shenehav, Shambhu, Shinab, Shambhavi, Simab
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sinobia, Sanvi, Simav, Sinovia, Synneva, Senba, Shacamba, Sunnéva
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Snape's në Facebook. Pozicioni #144300
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SnapePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Snape? Voto për emrin tënd


Është emri yt Snape? Voto për emrin tënd