Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sunny

Është emri yt Sunny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sunniva
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 80 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 198435 Sunny's në Facebook. Pozicioni #515
Kategoritë:Popullore Hindi emrat boy - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga SunnyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sunny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sunny? Voto për emrin tënd