Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tyra

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tyra.
Është emri yt Tyra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Thyra
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20955 Tyra's në Facebook. Pozicioni #3276
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 norvegjez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga TyraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tyra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tyra? Voto për emrin tënd