Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Debbie

Është emri yt Debbie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Debora
Djem me tinguj të ngjashëm:Dafi, Dave, Davi, Dov, Duy Bảo, Duff, Daffa, Dovev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dava, Devi, Dova, Deva, Debi, Duva, Divia, Defi
Vlerësimi:
4/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 961280 Debbie's në Facebook. Pozicioni #92
Kategoritë:Popullore korean emrat vajzë
Komente nga DebbiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Debbie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Debbie? Voto për emrin tënd