Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Devi

Është emri yt Devi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Dewy
Djem me tinguj të ngjashëm:Dafi, Dave, Davi, Dov, Duy Bảo, Duff, Daffa, Dovev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dava, Dova, Deva, Debi, Duva, Divia, Defi, Doppie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 260 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 126 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 221 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 225 vota
Pseudonime:Dede
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32195 Devi's në Facebook. Pozicioni #2309
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Top 100 indonezian emrat - Popullore ta emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga DeviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Devi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Devi? Voto për emrin tënd