Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dafi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dafi.
Është emri yt Dafi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dave, Davi, Dov, Duy Bảo, Duff, Daffa, Dovev, Dob
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dava, Devi, Dova, Deva, Debi, Duva, Defi, Divia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Armela
Facebook:

+/- 860 Dafi's në Facebook. Pozicioni #38164
Kategoritë:Emrat e Uellsit - Emrat me 4 shkronja
Komente nga Dafi


Dafina 2016-02-21
fdxgf

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dafi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dafi? Voto për emrin tënd