Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dava

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dava.
Është emri yt Dava? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dafi, Dave, Davi, Dov, Duy Bảo, Duff, Daffa, Dovev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Devi, Dova, Deva, Debi, Duva, Defi, Divia, Doppie
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2970 Dava's në Facebook. Pozicioni #15341
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Dava


Dava ( 20 vjeç) 2017-07-25
Mua ne fakt edhe me plq emri por edhe sme pelqen sepse tn me thirrin eva te gjith nk e di se pse

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dava? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dava? Voto për emrin tënd