Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dovev

Është emri yt Dovev? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dafi, Dave, Davi, Dov, Duy Bảo, Daffa, Duff, Dob
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dava, Devi, Dova, Deva, Debi, Duva, Divia, Defi
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Dovev's në Facebook. Pozicioni #170582
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga DovevPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dovev? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dovev? Voto për emrin tënd