Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dave

Është emri yt Dave? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Variante:Davey
Djem me tinguj të ngjashëm:Dafi, Davi, Dov, Duy Bảo, Daffa, Duff, Dovev, Dob
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dava, Devi, Dova, Deva, Debi, Duva, Defi, Divia
Vlerësimi:
4/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 67 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1272675 Dave's në Facebook. Pozicioni #54
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1925
Komente nga DavePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dave? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dave? Voto për emrin tënd