Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davi

Është emri yt Davi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dafi, Dave, Dov, Duy Bảo, Daffa, Duff, Dovev, Dob
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dava, Devi, Dova, Deva, Debi, Duva, Defi, Divia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5675 Davi's në Facebook. Pozicioni #9262
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga DaviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davi? Voto për emrin tënd