Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Duff

Është emri yt Duff? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dafi, Dave, Davi, Dov, Duy Bảo, Daffa, Dovev, Dob
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dava, Devi, Dova, Deva, Debi, Duva, Divia, Defi
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2760 Duff's në Facebook. Pozicioni #16211
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga DuffPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Duff? Voto për emrin tënd


Është emri yt Duff? Voto për emrin tënd