Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nosipho

Është emri yt Nosipho? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nasib, Naguib, Nagib, Najib, Naseeb, Naqib, Nashoba, Nacib
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nosiba, Nusaybah, Nasiba, Najeeba, Najibah, Naqeeba, Najiba, Nuseybe
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3210 Nosipho's në Facebook. Pozicioni #14415
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga NosiphoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nosipho? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nosipho? Voto për emrin tënd