Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kathryn

Është emri yt Kathryn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katarina, Katherine, Kushtrime, Katrine, Katerine, Kathrine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 234280 Kathryn's në Facebook. Pozicioni #442
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga KathrynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kathryn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kathryn? Voto për emrin tënd