Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emmarentia

Është emri yt Emmarentia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emerentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Enio Arnt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emerentia, Emmerentia, Emirentia, Emiranda, Emmé-Rentia
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Emmarentia's në Facebook. Pozicioni #104349
Kategoritë:Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga EmmarentiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emmarentia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emmarentia? Voto për emrin tënd