Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emmerentia

Është emri yt Emmerentia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emerentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Enio Arnt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emerentia, Emmarentia, Emirentia, Emiranda, Emmé-Rentia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 355 Emmerentia's në Facebook. Pozicioni #72462
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga EmmerentiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emmerentia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emmerentia? Voto për emrin tënd