Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ashley

Është emri yt Ashley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ashely
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Azalea, Aysel, Akela, Aslı, Asel, Asalie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 501 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 318 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 316 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 315 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 445 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 445 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1853175 Ashley's në Facebook. Pozicioni #26
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 anglisht emrat - Popullore arab emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore korean emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga AshleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ashley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ashley? Voto për emrin tënd