Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

April

Është emri yt April? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Averel, Averell, Avrell, Averill, Avrel, Averyl, Averyll, Avryll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abrielle, Avril, Avriel, Abril, Abrial, Avarielle, Aprille, Avariella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 499795 April's në Facebook. Pozicioni #213
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AprilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt April? Voto për emrin tënd


Është emri yt April? Voto për emrin tënd