Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abril

Është emri yt Abril? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Averel, Averell, Avrell, Averill, Avrel, Averyl, Averyll, Avryll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abrielle, Avril, Avriel, April, Abrial, Avarielle, Aprille, Avariella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4905 Abril's në Facebook. Pozicioni #10354
Kategoritë:Top 100 Catalonian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga AbrilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abril? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abril? Voto për emrin tënd