Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avrell

Është emri yt Avrell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:averill
Djem me tinguj të ngjashëm:Averel, Averell, Averill, Avrel, Averyl, Averyll, Avryll, Averil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abrielle, Avril, Avriel, Abril, April, Abrial, Avarielle, Aprille
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Avrell's në Facebook. Pozicioni #335122
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AvrellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avrell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avrell? Voto për emrin tënd