Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avril

Është emri yt Avril? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Averel, Averell, Avrell, Averill, Avrel, Averyl, Averyll, Avryll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abrielle, Avriel, Abril, April, Abrial, Avarielle, Aprille, Avariella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22325 Avril's në Facebook. Pozicioni #3111
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AvrilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avril? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avril? Voto për emrin tënd