Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avrel

Është emri yt Avrel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:averill
Djem me tinguj të ngjashëm:Averel, Avrell, Averell, Averill, Averyl, Averyll, Avryll, Averil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abrielle, Avril, Avriel, Abril, April, Abrial, Avarielle, Aprille
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Avrel's në Facebook. Pozicioni #207502
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AvrelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avrel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avrel? Voto për emrin tënd