Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grace

Është emri yt Grace? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gratia
Variante:Gracie
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 291 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 180 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 178 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 180 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 260 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 259 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 483160 Grace's në Facebook. Pozicioni #220
Kategoritë:Top 100 Po emrat - Top 100 anglisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Po emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga GracePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grace? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grace? Voto për emrin tënd