Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Georg

Është emri yt Georg? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Grieko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8905 Georg's në Facebook. Pozicioni #6474
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore etiopian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga GeorgPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Georg? Voto për emrin tënd


Është emri yt Georg? Voto për emrin tënd