Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gracia

Është emri yt Gracia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gratia
Variante:Graciella
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gorica, Gargi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9760 Gracia's në Facebook. Pozicioni #6045
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga GraciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gracia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gracia? Voto për emrin tënd