Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Greco

Është emri yt Greco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg, Grieko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica
Vlerësimi:
5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 590 Greco's në Facebook. Pozicioni #50150
Kategoritë:Emra italiane - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga GrecoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Greco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Greco? Voto për emrin tënd