Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grisha

Është emri yt Grisha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gregorios
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg, Grieko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1235 Grisha's në Facebook. Pozicioni #29348
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore hebraik emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga GrishaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grisha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grisha? Voto për emrin tënd