Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Relindis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Relindis.
Është emri yt Relindis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zotëri, ushtria
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Reglinde, Relinda, Relinde
Djem me tinguj të ngjashëm:Rolandus, Roelandus, Rolandas, Rolands
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roelandje, Ray Lindsey
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Relindis's në Facebook. Pozicioni #167688
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga RelindisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Relindis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Relindis? Voto për emrin tënd