Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mariam

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mariam.
Është emri yt Mariam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Variante:Marjam
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 464 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 340 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 339 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 336 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 418 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 418 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 98790 Mariam's në Facebook. Pozicioni #956
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Emrat popullore maroken - Top 100 Swahilian emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Mariam


Mariam ( 19 vjeç) 2016-08-22
joooo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mariam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mariam? Voto për emrin tënd