Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faith

Është emri yt Faith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fuad, Fuat, Fatih, Fathi, Fateh, Fahid, Fuaad, Fido
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatiha, Fathia, Fidda, Fadoua, Fadia, Fati, Faida, Fate
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 148760 Faith's në Facebook. Pozicioni #668
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga FaithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faith? Voto për emrin tënd