Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fuat

Është emri yt Fuat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fuad, Fatih, Fathi, Fateh, Fahid, Fuaad, Fido, Fedya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatiha, Fathia, Fidda, Fadoua, Fadia, Fati, Faida, Fate
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Fati
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2105 Fuat's në Facebook. Pozicioni #19796
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga FuatPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fuat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fuat? Voto për emrin tënd