Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatih

Është emri yt Fatih? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fuad, Fuat, Fathi, Fateh, Fahid, Fuaad, Fido, Fedya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatiha, Fathia, Fidda, Fadoua, Fadia, Fati, Faida, Fate
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13945 Fatih's në Facebook. Pozicioni #4536
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga FatihPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatih? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatih? Voto për emrin tënd