Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kimberly

Është emri yt Kimberly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Kimberley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kimberely, Kimberli, Kimberley, Kimberlie, Kimberlee, Kinberly, Kimberlly, Kimbrielle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 618 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 336 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 334 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 332 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 555 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 548 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Ryan
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 709780 Kimberly's në Facebook. Pozicioni #136
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Top 100 Tagalogisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga KimberlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kimberly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kimberly? Voto për emrin tënd