Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kimberley

Është emri yt Kimberley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cyneburg
Variante:Kim, Kimberly, Kinberly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kimberly, Kimberely, Kimberli, Kimberlie, Kimberlee, Kinberly, Kimberlly, Kimbrielle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 138 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 120 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 121 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85820 Kimberley's në Facebook. Pozicioni #1063
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga KimberleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kimberley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kimberley? Voto për emrin tënd