Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kimberlee

Është emri yt Kimberlee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kimberly, Kimberely, Kimberli, Kimberley, Kimberlie, Kinberly, Kimberlly, Kimbrielle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17810 Kimberlee's në Facebook. Pozicioni #3731
Kategoritë:
Komente nga KimberleePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kimberlee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kimberlee? Voto për emrin tënd