Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kinberly

Është emri yt Kinberly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Kimberley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kimberly, Kimberely, Kimberli, Kimberley, Kimberlie, Kimberlee, Kimberlly, Kimbrielle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Kinberly's në Facebook. Pozicioni #280439
Kategoritë:
Komente nga KinberlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kinberly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kinberly? Voto për emrin tënd