Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kim

Është emri yt Kim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Kimberley
Variante:Kimmy
Djem me tinguj të ngjashëm:Kian, Kaan, Keon, Kean, Kin, Koen, Ken, Kenny
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiana, Keana, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni, Kana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 544 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 208 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 207 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 208 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 489 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 488 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1225945 Kim's në Facebook. Pozicioni #58
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 korean emrat - Top 100 holandez emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga KimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kim? Voto për emrin tënd