Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kiana

Është emri yt Kiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kian, Kaan, Keon, Kean, Kin, Koen, Ken, Kenny
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keana, Kim, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni, Kana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26585 Kiana's në Facebook. Pozicioni #2702
Kategoritë:Emrat irlandez - emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Kiana


Kiana 2017-06-22
kuptimi emrit kian

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kiana? Voto për emrin tënd