Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ken

Është emri yt Ken? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kenneth
Djem me tinguj të ngjashëm:Kian, Kaan, Keon, Kean, Kin, Koen, Kenny, Kein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiana, Keana, Kim, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 92 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 739180 Ken's në Facebook. Pozicioni #129
Kategoritë:Emrat japoneze - Emrat e shkurtër - Top 100 Thai emrat - Popullore fa emrat boy - Popullore Po emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore vietnamisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1930
Komente nga KenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ken? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ken? Voto për emrin tënd