Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kenny

Është emri yt Kenny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kenneth
Djem me tinguj të ngjashëm:Kian, Kaan, Keon, Kean, Kin, Koen, Ken, Kein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiana, Keana, Kim, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 213 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 134 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 175 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 175 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 369385 Kenny's në Facebook. Pozicioni #306
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore danez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga KennyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kenny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kenny? Voto për emrin tënd