Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kaan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kaan.
Është emri yt Kaan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Kian, Keon, Kean, Kin, Koen, Ken, Kenny, Kein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiana, Keana, Kim, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 9400 Kaan's në Facebook. Pozicioni #6198
Kategoritë:emrat aa - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Top 100 bulgarian emrat - Popullore turk emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga Kaan


Kaan 2017-12-16
jo
Kaan 2019-10-06
kaan

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaan? Voto për emrin tënd