Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nea

Është emri yt Nea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Linnea
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Neush
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Megi
Facebook:

+/- 3540 Nea's në Facebook. Pozicioni #13393
Kategoritë: - Top 100 fund emrat - Emrat me 3 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Popullore fund emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Nea


Nea ( 21 vjeç) 2016-06-05
Emri im me pelqen shume sepse eshte shume i vecante

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nea? Voto për emrin tënd