Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Koen

Është emri yt Koen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cohen
Variante:Coen, Koentsje, Kun, Kune, Kuno
Djem me tinguj të ngjashëm:Kian, Kaan, Keon, Kean, Kin, Ken, Kenny, Kein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiana, Keana, Kim, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni
Vlerësimi:
4/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 92 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 92 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5605 Koen's në Facebook. Pozicioni #9351
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 2006 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga KoenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Koen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Koen? Voto për emrin tënd