Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Coen

Është emri yt Coen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Koen
Djem me tinguj të ngjashëm:Cono, Cosimo, Chann, Cosmo, Cham, Cowan, Coyan, Cihan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cianna, Ciana, Canan, Caciana, Cianni, Cana, Cwene, China
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1975 Coen's në Facebook. Pozicioni #20753
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2006 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga CoenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Coen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Coen? Voto për emrin tënd