Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

China

Është emri yt China? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cono, Coen, Cosimo, Chann, Cosmo, Cham, Cowan, Coyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cianna, Ciana, Canan, Caciana, Cianni, Cana, Cwene, Cecania
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12340 China's në Facebook. Pozicioni #5005
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ChinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt China? Voto për emrin tënd


Është emri yt China? Voto për emrin tënd