Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azenith

Është emri yt Azenith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achmed, Azamat, Achmetha, Aganit, Akando, Achanda, Ashaanth, Asgandi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agneta, Assunta, Acenath, Agnete, Acantha, Akantha, Aquanetta, Ashanti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1995 Azenith's në Facebook. Pozicioni #20587
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga AzenithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azenith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azenith? Voto për emrin tënd