Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agneta

Është emri yt Agneta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achmed, Azamat, Achmetha, Aganit, Akando, Achanda, Ashaanth, Asgandi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Assunta, Acenath, Acantha, Agnete, Akantha, Aquanetta, Ashanti, Agnetha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2705 Agneta's në Facebook. Pozicioni #16460
Kategoritë:Emra daneze - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga AgnetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agneta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agneta? Voto për emrin tënd