Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azamat

Është emri yt Azamat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achmed, Achmetha, Aganit, Akando, Achanda, Ashaanth, Asgandi, Asmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agneta, Assunta, Acenath, Acantha, Agnete, Akantha, Aquanetta, Ashanti
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1420 Azamat's në Facebook. Pozicioni #26515
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore turk emrat boy
Komente nga AzamatPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azamat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azamat? Voto për emrin tënd