Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Achmed

Është emri yt Achmed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ahmed
Djem me tinguj të ngjashëm:Azamat, Achmetha, Aganit, Akando, Achanda, Ashaanth, Asgandi, Asmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agneta, Assunta, Acenath, Acantha, Agnete, Akantha, Aquanetta, Ashanti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2055 Achmed's në Facebook. Pozicioni #20127
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga AchmedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Achmed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Achmed? Voto për emrin tënd