Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cheyenne

Është emri yt Cheyenne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cono, Coen, Chann, Cosmo, Cosimo, Cham, Cowan, Coyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cianna, Ciana, Canan, Caciana, Cianni, Cana, Cwene, China
Vlerësimi:
4.5/5
yje 142 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 123 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 61915 Cheyenne's në Facebook. Pozicioni #1405
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1991 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga CheyennePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cheyenne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cheyenne? Voto për emrin tënd